TEPLO.CK.UA LOGO
Интернет магазин TEPLO.CK.UA
АРГУС-СЕРВИС
Интернет-магазин  ·  Скидка 5% +  ·  Промышленное  ·  Статьи  ·  Сотрудничество  ·  Модульные котельные  ·  Сервис   ·   О нас
Черкассы: (0472) 33-00-40, 33-00-50

 Статья детально

"Водопостачання в заміському будинку" ("М+Т" №03.2002)
Статья из раздела: Статьи про оборудование: WILO

Информация: Котел отопительный, Котел отопления, Котел газовый отопления, Котел настенный, Котел напольный, Котел на твердом топливе, Котел пиролизный, Котел пеллетный, Котел двухконтурный, Котел двухконтурный отопительный, Котел двухконтурный газовый, Котел куплю, Котел купить, Котел газовый купить, Котел паровой, Котел водогрейный, Котел BAXI, Котел газовый BAXI, Котел газовый Протерм, Котел газовый Protherm, Котел Vaillant, Насос, Насос водяной, Насос Wilo

Перейти к описанию торговой марки WILO (ВИЛО)
Вибір помпи або цілої системи водопостачання залежить від того, на якій глибині розташований водоносний шар і яку систему ви хочете отримати – тільки для поливання саду чи городу або повноцінну систему водопостачання котеджу.

I. Якщо джерело води знаходиться на глибині не більше 7 м, то оптимальним є застосування самовсмоктувальної помпи. Існують 2 типи самовсмоктувальних помп. Перший із них – помпа типу WJ – має вбудований у помпову частину ежектор, і за рахунок розрідження в ньому забезпечується всмоктування води з глибини до 7 м. До складу серії WJ входять моделі з номінальною продуктивністю 2, 3, 4 м3/год та максимальним напором 40, 45 та 50 м, відповідно.

При цьому помпа створює деякий шум, і тому ми рекомендуємо застосовувати її як переносну помпу для поливання саду та городу або встановлювати її в технічному приміщенні. Для монтажу всередині будинку фірма WILO розробила спеціальну помпу МС, у якій відсутній ежектор, а всмоктування здійснюється завдяки спеціальній багатоступінчастій конструкції гідравлічної частини, в результаті чого досягнута практично безшумна робота. До складу серії МС входять моделі з номінальною продуктивністю 3 та 6 м3/год і максимальним напором до 55 м.

Організація водопостачання будинку може бути здійснена двома способами.У першому варіанті застосовується відкритий бак для накопичування води, розташований у верхній частині будинку, який заповнюється за допомогою помпи. Із бака вода самопливом надходить до водорозбірних пристроїв. Щоб бак не переповнювався, в ньому встановлюють поплавковий датчик рівня, який розмикає ланцюг живлення помпи при заповненні бака і замикає його при зниженні рівня води в баці до мінімального значення.

Цей варіант є менш технологічним і застарілим, оскільки має низку істотних недоліків. По-перше, тиск води у системі буде невеликим, тому що він буде напряму пов’язаний з висотою водяного стовпа між точками споживання та баком. Це не дозволить, наприклад, застосовувати електро- чи газонагрівальні прилади, які потребують певного тиску на вході. По-друге, для розміщення бака нагорі потрібно передбачити спеціальне місце на горищі і додаткове трубне розведення до бака і від бака до приладів. По-третє, необхідно дуже ретельно підійти до вибору автоматики, оскільки в разі її відмови вода, що перелилася з бака, може залити ваш будинок.

У другому варіанті застосовується мембранний напірний бак. Помпа закачує воду в одну із частин бака, розділеного мембраною, стискаючи повітря, що знаходиться у другій частині. Після того як тиск повітря і, відповідно, води досягне встановленого значення вимкнення, реле тиску відключає помпу. Далі при розбиранні води стиснене повітря виштовхує воду в систему, тиск у баці знижується до значення ввімкнення, і реле тиску знову вмикає помпу.

Достоїнство такої системи – підтримування потрібного тиску (що дозволить, приміром, приймати масажний душ або застосовувати водонагрівачі, які потребують певного тиску на вході), а також відсутність накопичувальної ємності у верхній частині будівлі.

Поєднанням помпи, мембранного бака, реле тиску й трубної обв’язки в одному агрегаті є станції водопостачання HWJ та HMC. Станція HWJ має бак об’ємом 25 або 60 л, а HMC – 50 л.

Якщо у вас привізна вода, є центральний водопровід, у якому або низький тиск, недостатній для системи водопостачання, або вода подається періодично, доцільно поставити накопичувальну ємність на рівні землі або в підвалі будинку. У цій ємності накопичуватиметься вода, а тиск у будинку створюватиметься за допомогою помпи. При цьому немає необхідності застосовувати самовсмоктувальну помпу. У цьому випадку ідеально придатна помпа серії MP з автоматикою або станція водопостачання з мембранним баком на базі цієї помпи – HMP, які також мають знижені шумові характеристики.

Слід відзначити, що коли існує ймовірність зникнення води в колодязі або ємності, необхідно забезпечити захист помпи від сухого ходу. Цього можна досягти, наприклад, розміщенням у колодязі або ємності поплавкового датчика WA 65, який розімкне ланцюг живлення помпи у разі зникнення води. Інший варіант – застосування пристрою контролю потоку типу Fluidcontrol, який також відключить помпу в разі відсутності витрат води через неї. Цей пристрій дозволяє автоматизувати роботу помпи, скільки вмикатиме помпу при початку водорозбору й вимикатиме при його припиненні.


II. Якщо вода знаходиться на глибині понад 7 м, ми рекомендуємо застосовувати колодязну або свердловинну помпу. Колодязна помпа TWU5 відрізняється від свердловинної тим, що має внутрішню сорочку охолодження двигуна і тому може бути розміщена в колодязі або свердловині великого діаметра. Існує спеціальна модифікація колодязної помпи TWU5-SE, у якій забирання води здійснюється не через сітку у всмоктувальній частині, а через спеціальний патрубок, що за допомогою гнучкого шланга з’єднується з плаваючим фільтром (мал. 1). Фільтр завдяки поплавку завжди знаходиться на декілька сантиметрів нижче рівня води, внаслідок чого виключається ймовірність потрапляння часток, що плавають на поверхні води, а також піску, бруду й осілих на дні колодязя часток.


Мал. 1. Схема системи водопостачання iз застосуванням помпи з однофазним електроживленням

1 Занурювальна помпа Wilo-Sub TWU5-SE однофазного виконання
2 Плаваючий всмоктувальний фільтр
3 Прилад Wilo-Fluidcontrol зі зворотним клапаном та захистом від сухого ходу
4 Пускач із вимикачем
5 Швидкорознімне з’єднання Wilo.


До складу серії TWU5 входять помпи з номінальною продуктивністю 2, 3 та 4 м3/год і максимальним напором від 50 до 80 м.

Автоматична робота колодязних та свердловинних помп досягається у такий самий спосіб, як і самовсмоктувальних помп. Для однофазних помп потужністю до 1,5 кВт можливе застосування пристрою Fluidcontrol (мал. 1), а для більш потужних однофазних помп і трифазних необхідна схема з мембранним баком, реле тиску та шафою керування (мал. 2).


Мал. 2. Схема системи водопостачання iз застосуванням помпи з трифазним електроживленням

1 Занурювальна помпа Wilo-Sub TWU5-SE трифазного виконання
2 Плаваючий всмоктувальний фільтр
3 Прилад керування ER-1 для настінного монтажу (макс. потужність – до 4 кВт, макс. сила струму – 10 А)
4 Комплект манометричного керування (WVA)
5 Швидкорознімне з'єднання Wilo
6 Захист від сухого ходу WA 65 з приєднувальним кабелем (поплавковий вимикач)


Значно розширює область застосування свердловинної помпи можливість горизонтального монтажу. У тих випадках, коли забирання води здійснюється з озера або річки, які знаходяться на значній відстані від будинку, і потрібен великий напір, можна застосувати свердловинну помпу, помістивши її попередньо в охолоджувальний кожух .

Фірма WILO виробляє широкий спектр свердловинних помп для свердловин діаметром 4, 6, 8 і 10 дюймів. Діапазон продуктивності цих помп складає від 2 до 300 м3/год з максимальним напором до 340 м. Такий діапазон дозволяє підібрати помпу не тільки для індивідуальної свердловини, але й для колективної, призначеної для використання садовим товариством, групою будинків, а також застосовувати помпу для водопостачання більших населених пунктів."Водопостачання в заміському будинку"
(журнал "М+Т" №03.2002)
За матеріалами, наданими компанією «Віло Україна»

 Все статьи по данной тематике
Статьи про оборудование: WILO
 · WILO-Stratos у дії (Стаття "М+Т", №07,2004, ВІЛО УКРАЇНА, Представництво у Києві)
 · Wilo - розумний ПІДХІД до водовідведення (Стаття "М+Т", №04,2004)
 · Насос допоможе заощадити (СтаттяМ+Т, №10,2007, Геннадій Поберезніченко, керівник регіональних продажів "ВІЛО Україна")
 · Насосне обладнання у сучасних системах ОВК (Стаття "М+Т",№01,2008, Володимир Мирошко, регіональний представник «ВІЛО Україна»)
 · Насоси, готові до майбутнього
 · "IL, BL, DL – новi циркуляцiйнi помпи WILO" ("М+Т" №07.2001)
 · "Станцiї пожежогасiння WILO" ("М+Т" №08.2001)
 · "Обладнання для відведення стоків" ("М+Т" №01.2001)
 · "Автоматика керування помпами" ("М+Т" №05.2001)
 · "Високоефективні помпи з низьким споживанням електроенергії" ("М+Т" №01.2002)
 · "Помпи WILO для стічних вод" ("М+Т" №02.2002)
 · "Водопостачання в заміському будинку" ("М+Т" №03.2002)
 · "Досконалість не тільки в помпах" ("М+Т" №04.2002)
 · "Електронне регулювання циркуляційних помп" ("М+Т" №06.2002)
 · "Ефективність систем керування" ("М+Т" №07.2002)
 · "Вибрати помпу нескладно" ("М+Т" №01.2003)
 · "Нове ім’я в сім’ї Wilo" ("М+Т" №02.2003)
 · "Автономне водопостачання" ("М+Т" №03.2003)
 · "Wilo − новини" ("М+Т" №04.2003)
 · "Напередодні опалювального сезону: Новинки від Wilo" ("М+Т" №06.2003)
 · "Reflex Variomat – підтримування тиску i не тільки..." ("М+Т" №01.2004)
 · "Wilo – індивідуальні рішення" ("М+Т" №02.2004)

 Каталог товаров
· КОТЛЫ ОТОПИТЕЛЬНЫЕ
· Нагревательный кабель-Тёплый пол
· Насосы, насосные станции
· Расширительные баки, баки-аккумуляторы
· Колонки водонагреватели
· Водонагреватели бойлеры
· Радиаторы
· Регуляторы, автоматика для отопления и водоснабжения
· Тепловентиляторы
· Тепловые завесы
· Фильтры очистки воды, системы обратного осмоса
· Сепараторы воздуха и шлама, гидрострелки
· Полотенцесушители
· Осушители воздуха
· Конвекторы
· Горелки газовые
· Инфракрасный обогрев
· Источники бесперебойного электропитания
· Преобразователи частоты
· Теплообменники
· Ветрогенераторы
· Модульные котельные газовые
· Снаято с производства

 Торговые марки
Все торговые марки

AIRELEC BASIC - электрические конвекторы
AMCOR - осушители воздуха
AQUAFILTER - фильтры
ATLANTIC - электрические конвекторы, водонагреватели
ATOLL - фильтры систем обратного осмоса
BAXI - котлы газовые
BONGIOANNI - газовые котлы
BUDERUS - газовые и твёрдотопливные котлы, водонагреватели
DAKON - твёрдотопливные пиролизные котлы
DANFOSS - трубопроводная (запорная) арматура, терморегуляторы, автоматика
DEVI - электрический теплый пол, защита от льда, полотенцесушители, тепловентиляторы...
DREIZLER - горелки газовые
E.C.A. - котлы газовые, конденсационные, твёрдотопливные
ECO - инфракрасные обогреватели
EKOTEZ - осушители воздуха
EMU-WILO - насосы погружные, промышленные насосы
EUROHEAT VOLCANO - тепловые вентиляторы и завесы
EUROTHERM-КОЛВИ - котлы твёрдотопливные стальные, аккумуляционные ёмкости
FLAMINGO - электрические конвекторы
FLAMINGO-AERO - ветрогенераторы
FLOWAIR - тепловые вентиляторы
FRICO - инфракрасные обогреватели, тепловые завесы, тепловентиляторы...
GRUNBECK - фильтры, системы обратного осмоса
HERMANN - газовые котлы
HOTWELL - газовые промышленные котлы
IMMERGAS - газовые котлы
JUNKERS - газовые котлы, колонки (водонагреватели)
KERMI - стальные радиаторы
KORAD - стальные радиаторы
KORADO - стальные радиаторы
KROMSCHRODER (ELFATHERM) - регуляторы, датчики для отопленияи водоснабжения
MOEL - инфракрасные обогреватели
NAVIEN - Газовые навесные котлы
PROTHERM - газовые и электрические котлы, бойлеры
PROTON - тепловентиляторы, системы воздушного отопления
REFLEX - расширительные баки
REGULUS - медно-алюминиевые радиаторы
ROBUR - газовые тепловые вентиляторы
SALMSON - насосы циркуляционные
SAUNIER DUVAL - газовые котлы
SEEPEX - шнековые насосы промышленные
SEITRON - термостаты электромеханические, хроностаты цифровые программируемые
SINPRO - блоки, источники бесперобойного питания
SPIROVENT - сепараторы воздуха и шлама, воздухоотводчики
STROPUVA - котлы твёрдотопливные
SWEP - теплообменники пластинчатые паяные
TATRAMAT - бойлеры (водонагреватели)
THERMAKS - теплообменники пластинчатые разборные
UFO NNR - инфракрасные обогреватели
VAILLANT - водонагреватели электрические проточные
VIADRUS - котлы промышленные газовые, твёрдотопливные, универсальные
VIESSMANN - газовые котлы...
VOLTER - стабилизаторы напряжения
WEISHAUPT - горелки газовые
WESTEN - котлы
WILO - насосы циркуляционные, глубинные, дренажные, насосные станции
АРГУС-СЕРВИС - блочные котельные ТМ (теплогенераторы модульные)
КОЛВИ - котлы газовые жаротрубные
КОНВЕКТОР - конвекторы в пол

 Мой заказ
Для того, чтобы оформить заказ, Вам необходимо сначала выбрать интересующие Вас товары, нажимая кнопку "Купить!". Затем Вы сможете распечатать эту выборку или сформировать заказ.

 Поиск по сайту
Искать:

 Контакты

ЧЕРКАССЫ:
(0472) 33-00-40

(0472) 33-00-50
(0472) 33-00-60 (факс)

(067) 472-03-77
(067) 474-02-06
(067) 470-31-48


Сервисная служба
(0472) 33-74-41
(0472) 50-16-91
(0472)
65-95-77 (ночью)


 Фото из галереи

Посмотреть все фото

 Статьи и обзоры
"Алгоритм выбора оборудования для системы «теплый пол»" (Журнал «М+Т» 11.2004)

Безреагентна установка (М+Т, №05.2004)

"Отвод продуктов сгорания"

"Бізнес-пропозиції по організації виробництва паливних гранул з відходів деревини та рослинних відходів (пеллет)"

"Критерии сравнения и выбора радиаторных терморегуляторов представленных на рынке Украины"

"Новая колонка Junkers miniMAXX: маленькая революция с БОЛЬШИМ комфортом"(Junkers Bosch Gruppe Ukr.)

"Технічний паспорт на Модульний Теплогенератор на 200кВт з котлами Protherm" ("Аргус-Сервіс")

"К вопросу о снижении расчетных параметров теплоносителя" (по материалам "Геркон-Сервис")

UFO TYY: Зігріє у приміщеннях, обігріти які неможливо

"Что такое осушитель воздуха?" (по материалам ООО "Евротрейдинг")


Все статьи и обзоры...


    ТеплоВики
энциклопедия
отопления

Черкассы - Ватутино - Городище - Драбов - Жашков - Звенигородка - Золотоноша - Каменка - Канев - Катеринополь - Корсунь-Шевченковский - Лысянка - Маньковка - Монастырище - Смела - Тальное - Умань - Христиновка - Чернобай - Чигирин - Шпола


Интернет-магазин | Скидка 3% | Статьи | Галерея | Модульные котельные | Документация | Как купить | Доставка | Новости | О нас
Авторское право ТеплоКом © 2007-2019. Все права защищены.
Разработка: Denis A. Cherkasov