TEPLO.CK.UA LOGO
Интернет магазин TEPLO.CK.UA
АРГУС-СЕРВИС
Интернет-магазин  ·  Скидка 5% +  ·  Промышленное  ·  Статьи  ·  Сотрудничество  ·  Модульные котельные  ·  Сервис   ·   О нас
Черкассы: (0472) 33-00-40, 33-00-50

 Статья детально

"Досконалість не тільки в помпах" ("М+Т" №04.2002)
Статья из раздела: Статьи про оборудование: WILO

Информация: Насос, Насос водяной, Насос Wilo

Перейти к описанию торговой марки WILO (ВИЛО)
У Європі у кожній другій будівлі встановлені помпи, що застосовуються у різних системах: водопостачання, опалення, кондиціонування, відведення стоків, пожежогасіння. Помпи WILO відрізняються надійністю, зручністю монтажу, енергоефективністю та високим рівнем технічної підтримки. Сьогодні ми представляємо всього лише п’ять прикладів із величезної кількості помпових установок Wilo в Україні
 

 

залізничний вокзал «Південний», м. Києв

Одним із прикладів комплексного застосування помп Wilo є будівля готелю «Кемпінські» в Одесі. Абсолютно новий об’єкт у центрі міста потребував вирішення всіх питань, пов’язаних з водою: створення достатнього тиску холодної води навіть на верхніх поверхах, забезпечення циркуляції води в системах опалення, кондиціонування та гарячого водопостачання, підживлення системи опалення свіжою водою і, нарешті, відведення стічних та фекальних вод. Для вирішення всіх цих питань були застосовані помпи виробництва Wilo.


готель «Кемпінські», м. Одеса

Основною проблемою висотних будівель, що активно зводяться нині, є подавання води на верхні поверхи. З одного боку, необхідно створити достатній тиск, щоб підняти воду нагору й забезпечити потрібний напір у кранах. А з іншого, при застосуванні для всієї будівлі однієї високонапірної станції на нижніх поверхах буде створюватися неприпустимо високий тиск води у трубопроводі. Тому систему водопостачання таких будівель слід розподіляти на зони. Так і було зроблено в системі водопостачання готелю «Кемпінські»: застосовані дві багатопомпові установки з баками-гідроакумуляторами Reflex: WILO CO-4 MVI1603/CR для нижньої зони (1–6 поверх) та WILO CO-4 MVI1605/CR для верхньої зони (6–22 поверх), що дозволило встановити в усій будівлі оптимальний тиск води у трубопроводах. Така ж проблема була вирішена й у висотній будівлі на бульварі Лесі Українки в Києві. Тут тиск води в міському трубопроводі достатній для водопостачання нижньої зони будівлі, а для верхньої зони була застосована багатопомпова установка WILO CO-4 MVI807/CR з баком-гідроакумулятором Reflex. Застосування багатопомпової установки гарантує підтримання заданого тиску при зміні витрат води від нуля до максимального значення, а бак-гідроакумулятор обмежує кількість ввімкнень помп протягом години.


Житловий будинок на бульварі Лесі Українки, м. Київ

Для циркуляції води в системі опалення готелю «Кемпінські» застосований ряд помп серії Wilo IPn, завдяки чому було встановлено збалансовані витрати теплоносія по всіх гілках системи опалення. Ще одна група помп серії Wilo IPn задіяна в контурах циркуляції води в системі гарячого водопостачання. Із застосуванням таких контурів заощаджується вода (не потрібно, відкривши кран, чекати, поки піде гаряча вода) й забезпечується комфорт (гаряча води наявна одразу навіть на останньому поверсі). Третя група помп серії Wilo IPn установлена у системі кондиціонування й застосовується для перекачування холодоагенту. В усіх трьох системах (опалення, кондиціонування та ГВП) завдяки своїм характеристикам (широкий діапазон температур і типів перекачуваних середовищ) були застосовані помпи однієї серії – Wilo IPn, що спрощує налагодження й обслуговування всього об’єкта в цілому. Підживлювання системи опалення такої будівлі – задача не з легких, оскільки висотна будівля потребує застосування високонапірної помпи. З цією метою була встановлена однопомпова станція Wilo CO-1 MVI201/CR для автоматичного контролю тиску в системі й підживлення її в разі необхідності. Установка WILO FH80-07 для відведення стічних та фекальних вод служить для гарантованого відкачування стоків у міську каналізацію, що виключає будь-які аварійні ситуації на об’єкті.


Одеський припортовий завод у м. Южному Одеської області

Прикладами застосування наших фекальних помп є Одеський припортовий завод у м. Южному Одеської області та новий залізничний вокзал «Південний» у Києві. Відведення дощової води від дачного або навіть від міського будинку є простим технічним рішенням, але для заводу, розміри якого можна порівняти з розмірами невеликого міста, це вже складна технологічна задача. Тому на ОПЗ було прийняте рішення застосовувати дві занурювальні помпи WILO Drain TP 150 (основна–резервна) для перекачування дощової води із центрального колектора. А для такого важливого об’єкта у центрі столиці, як залізничний вокзал, були обрані дві помпи WILO Drain TC 80. Завдяки такому рішенню забезпечується відведення стоків у міський колектор навіть від санвузлів, установлених на підземних поверхах вокзалу, нижче рівня колектора. На обох об’єктах застосовується прилад керування двома помпами WILO Drain-Control 2, який дозволяє гнучко переналагоджувати систему. Завдяки йому забезпечується зручне настроювання параметрів роботи установки (наприклад, рівнів ввімкнення основної та резервної помп), контролюється робота помп, помпи періодично переключаються з режиму «основний» на «резервний» та навпаки для однакового напрацювання на відмову й видаються всі необхідні сигнали на центральний диспетчерський пульт.


готель «Прем’єр Палац», м. Києв

Ще однією областю застосування помп WILO є пожежогасіння. Основними вимогами до помп пожежогасіння є надійність, постійна готовність до пуску та можливість роботи у складних умовах. Такими є помпи серії WILO-Norm NP, застосовані у системі пожежогасіння п’ятизіркового готелю «Прем’єр Палац» у Києві. Тут установлена двопомпова станція пожежогасіння WILO CO-2 NP65/250-37/2-ER, одна помпа якої є робочою, а друга – резервною. У готелі встановлена спринклерна система пожежогасіння, що припускає постійну наявність води в усій системі з необхідним тиском. З цією метою застосовується однопомпова станція WILO CO-1 MVI1410/ER-S, яка стежить за тиском у системі і, в разі необхідності, підкачує її. При такій системі встановлення помп у перші хвилини пожежі високонапірна помпа подаватиме воду, надаючи необхідний час основній пожежній помпі ввімкнутися й вийти на заданий режим. Все це гарантує надійну роботу системи.

На якому б об’єкті не застосовувалися наші помпи, марка WILO завжди гарантує якість, надійність і сервіс. Наші спеціалісти готові допомогти вам в усіх технологічних питаннях, пов’язаних із проектуванням та експлуатацією обладнання WILO."Досконалість не тільки в помпах"
(журнал "М+Т" №04.2002)
За матеріалами, наданими компанією «Віло Україна»


 Все статьи по данной тематике
Статьи про оборудование: WILO
 · WILO-Stratos у дії (Стаття "М+Т", №07,2004, ВІЛО УКРАЇНА, Представництво у Києві)
 · Wilo - розумний ПІДХІД до водовідведення (Стаття "М+Т", №04,2004)
 · Насос допоможе заощадити (СтаттяМ+Т, №10,2007, Геннадій Поберезніченко, керівник регіональних продажів "ВІЛО Україна")
 · Насосне обладнання у сучасних системах ОВК (Стаття "М+Т",№01,2008, Володимир Мирошко, регіональний представник «ВІЛО Україна»)
 · Насоси, готові до майбутнього
 · "IL, BL, DL – новi циркуляцiйнi помпи WILO" ("М+Т" №07.2001)
 · "Станцiї пожежогасiння WILO" ("М+Т" №08.2001)
 · "Обладнання для відведення стоків" ("М+Т" №01.2001)
 · "Автоматика керування помпами" ("М+Т" №05.2001)
 · "Високоефективні помпи з низьким споживанням електроенергії" ("М+Т" №01.2002)
 · "Помпи WILO для стічних вод" ("М+Т" №02.2002)
 · "Водопостачання в заміському будинку" ("М+Т" №03.2002)
 · "Досконалість не тільки в помпах" ("М+Т" №04.2002)
 · "Електронне регулювання циркуляційних помп" ("М+Т" №06.2002)
 · "Ефективність систем керування" ("М+Т" №07.2002)
 · "Вибрати помпу нескладно" ("М+Т" №01.2003)
 · "Нове ім’я в сім’ї Wilo" ("М+Т" №02.2003)
 · "Автономне водопостачання" ("М+Т" №03.2003)
 · "Wilo − новини" ("М+Т" №04.2003)
 · "Напередодні опалювального сезону: Новинки від Wilo" ("М+Т" №06.2003)
 · "Reflex Variomat – підтримування тиску i не тільки..." ("М+Т" №01.2004)
 · "Wilo – індивідуальні рішення" ("М+Т" №02.2004)

 Каталог товаров
· КОТЛЫ ОТОПИТЕЛЬНЫЕ
· Нагревательный кабель-Тёплый пол
· Насосы, насосные станции
· Расширительные баки, баки-аккумуляторы
· Колонки водонагреватели
· Водонагреватели бойлеры
· Радиаторы
· Регуляторы, автоматика для отопления и водоснабжения
· Тепловентиляторы
· Тепловые завесы
· Фильтры очистки воды, системы обратного осмоса
· Сепараторы воздуха и шлама, гидрострелки
· Полотенцесушители
· Осушители воздуха
· Конвекторы
· Горелки газовые
· Инфракрасный обогрев
· Источники бесперебойного электропитания
· Преобразователи частоты
· Теплообменники
· Ветрогенераторы
· Модульные котельные газовые
· Снаято с производства

 Торговые марки
Все торговые марки

AIRELEC BASIC - электрические конвекторы
AMCOR - осушители воздуха
AQUAFILTER - фильтры
ATLANTIC - электрические конвекторы, водонагреватели
ATOLL - фильтры систем обратного осмоса
BAXI - котлы газовые
BONGIOANNI - газовые котлы
BUDERUS - газовые и твёрдотопливные котлы, водонагреватели
DAKON - твёрдотопливные пиролизные котлы
DANFOSS - трубопроводная (запорная) арматура, терморегуляторы, автоматика
DEVI - электрический теплый пол, защита от льда, полотенцесушители, тепловентиляторы...
DREIZLER - горелки газовые
E.C.A. - котлы газовые, конденсационные, твёрдотопливные
ECO - инфракрасные обогреватели
EKOTEZ - осушители воздуха
EMU-WILO - насосы погружные, промышленные насосы
EUROHEAT VOLCANO - тепловые вентиляторы и завесы
EUROTHERM-КОЛВИ - котлы твёрдотопливные стальные, аккумуляционные ёмкости
FLAMINGO - электрические конвекторы
FLAMINGO-AERO - ветрогенераторы
FLOWAIR - тепловые вентиляторы
FRICO - инфракрасные обогреватели, тепловые завесы, тепловентиляторы...
GRUNBECK - фильтры, системы обратного осмоса
HERMANN - газовые котлы
HOTWELL - газовые промышленные котлы
IMMERGAS - газовые котлы
JUNKERS - газовые котлы, колонки (водонагреватели)
KERMI - стальные радиаторы
KORAD - стальные радиаторы
KORADO - стальные радиаторы
KROMSCHRODER (ELFATHERM) - регуляторы, датчики для отопленияи водоснабжения
MOEL - инфракрасные обогреватели
NAVIEN - Газовые навесные котлы
PROTHERM - газовые и электрические котлы, бойлеры
PROTON - тепловентиляторы, системы воздушного отопления
REFLEX - расширительные баки
REGULUS - медно-алюминиевые радиаторы
ROBUR - газовые тепловые вентиляторы
SALMSON - насосы циркуляционные
SAUNIER DUVAL - газовые котлы
SEEPEX - шнековые насосы промышленные
SEITRON - термостаты электромеханические, хроностаты цифровые программируемые
SINPRO - блоки, источники бесперобойного питания
SPIROVENT - сепараторы воздуха и шлама, воздухоотводчики
STROPUVA - котлы твёрдотопливные
SWEP - теплообменники пластинчатые паяные
TATRAMAT - бойлеры (водонагреватели)
THERMAKS - теплообменники пластинчатые разборные
UFO NNR - инфракрасные обогреватели
VAILLANT - водонагреватели электрические проточные
VIADRUS - котлы промышленные газовые, твёрдотопливные, универсальные
VIESSMANN - газовые котлы...
VOLTER - стабилизаторы напряжения
WEISHAUPT - горелки газовые
WESTEN - котлы
WILO - насосы циркуляционные, глубинные, дренажные, насосные станции
АРГУС-СЕРВИС - блочные котельные ТМ (теплогенераторы модульные)
КОЛВИ - котлы газовые жаротрубные
КОНВЕКТОР - конвекторы в пол

 Мой заказ
Для того, чтобы оформить заказ, Вам необходимо сначала выбрать интересующие Вас товары, нажимая кнопку "Купить!". Затем Вы сможете распечатать эту выборку или сформировать заказ.

 Поиск по сайту
Искать:

 Контакты

ЧЕРКАССЫ:

(0472) 65-95-77

(067) 470-03-54
(067) 472-03-77
(067) 474-02-06

Сервисная служба

(067) 538-63-00
(0472) 33-74-41
(0472) 33-74-41
(0472) 65-95-77 (ночью)


 Фото из галереи

Посмотреть все фото

 Статьи и обзоры
"Печь «БУЛЛЕРЬЯН»" (Журнал "С.О.К." 15.02.2005)

Світовий ринок систем опалення (Стаття "М+Т", №08,2008, за матеріалами BSRIA)

"Твердотопливные котлы: новинки рынка (Стаття"Аква-Терм",№05,2008, С.Ивахненко)"

Новая серия радиаторных терморегуляторов "DANFOSS" X-TRA СOLLECTION™ ("Данфосс INFO", №1. 01.2009)

"65 років досвіду DEVІ" ("M+T" №02.2007)

Запобігання корозійним пошкодженням (Стаття "М+Т", №04,2008)

"Десять аргументів на користь DEVI" (журнал «Ринок инсталяцій» 10.2004)(укр)

"С неба солнышко достану, помещу на потолок…" (© Литвинчук Маркетинг)

"Теплые полы открывают удивительные возможности"

"Самое человечное тепло" (статья об электрических конвекторах)


Все статьи и обзоры...


    ТеплоВики
энциклопедия
отопления

Черкассы - Ватутино - Городище - Драбов - Жашков - Звенигородка - Золотоноша - Каменка - Канев - Катеринополь - Корсунь-Шевченковский - Лысянка - Маньковка - Монастырище - Смела - Тальное - Умань - Христиновка - Чернобай - Чигирин - Шпола


Интернет-магазин | Скидка 3% | Статьи | Галерея | Модульные котельные | Документация | Как купить | Доставка | Новости | О нас
Авторское право ТеплоКом © 2007-2020. Все права защищены.
Разработка: Denis A. Cherkasov