TEPLO.CK.UA LOGO
Интернет магазин TEPLO.CK.UA
АРГУС-СЕРВИС
Интернет-магазин  ·  Скидка 5% +  ·  Промышленное  ·  Статьи  ·  Сотрудничество  ·  Модульные котельные  ·  Сервис   ·   О нас
Черкассы: (0472) 33-00-40, 33-00-50

 Статья детально

"Wilo − новини" ("М+Т" №04.2003)
Статья из раздела: Статьи про оборудование: WILO

Информация: Насос циркуляционный, Котел, Котел отопительный, Котел отопления, Котел газовый отопления, Котел настенный, Котел напольный, Котел куплю, Котел купить, Котел паровой, Котел водогрейный, Котел BAXI, Котел газовый BAXI, Котел газовый Протерм, Котел газовый Protherm, Котел Vaillant, Насос, Насос водяной, Насос Wilo

Перейти к описанию торговой марки WILO (ВИЛО)
Традиційно один раз на два роки у місті Франкфурт-на-Майнi (Німеччина) проходить найбільша в Європі виставка ISH, присвячена обладнанню для систем опалення, водопостачання та кондиціонування

Найкрупніші виробники з усіх країн Європи представили чимало новинок у своїх виробничих програмах. Не стала винятком і компанія Wilo AG, стенд якої був одним із найбільших і відвідуваних. Це пов’язане з тим, що компанія представила низку новинок, про які й розповідатиметься далі.Водопостачання Свердловинні помпи серії Wilo−TWI 4"

На виставці ISH-2003 компанія Wilo AG презентувала новий типоряд помп серії TWI 4" з гідравлікою з нержавіючої сталі, призначений для подавання води із свердловин. Помпи позиціонуються як побутові й здатні забезпечувати витрати води до 15 м3/год з максимальним напором до 350 м. Традиційно всі помпи комплектуються двигунами фірми Franklin Electric з водяним охолодженням, мають вбудований зворотний клапан. Помпи пропонуються з різними виконаннями моторів – однофазним, трифазним або однофазним із додатковим стартовим конденсатором. Відмітна риса помп TWI 4" полягає в тому, що вони можуть перекачувати воду з максимальним вмістом піску до 80 г/м3. Для вирішення проблеми водопостачання будинку із свердловини компанія Wilo AG пропонує комплект, до складу якого входять помпа, кабель, реле тиску, мембранний бак і трос.


Багатоступеневі помпи серії Wilo−MVI

Компанія Wilo AG у 2003 році розширила модельний ряд вертикальних багатоступеневих помп серії MVI. Тепер помпи цієї серії мають максимальні витрати 120 м3/год з напором до 130 м. Це стало можливим завдяки двом новим серіям MVI 7000 та MVI 9500. Традиційно ці помпи мають різноманітні комбінації сталі й механічних ущільнень, що дозволяє перекачувати різні середовища, а не лише воду. Крім помп з постійною частотою обертання вала компанія Wilo AG продовжує розширювати модельний ряд помп із вбудованим частотним перетворювачем. З 2003 року у виробничій програмі з’явилися помпи серій MVIE 3200 та MVIE 5200. Частотні перетворювачі на помпах серії MVIE дозволяють змінювати частоту в межах від 25 до 60 Гц при частоті в мережі 50 Гц і тим самим оптимально налаштовувати помпу під параметри системи. Помпи мають повний вбудований захист мотора, захист від сухого ходу.


Опалення Помпи для систем опалення серій IL, IL−E

Як уже було заявлено раніше, компанія Wilo AG здійснює оновлення типоряду помп із «сухим» ротором серій Ipl, Ipn, Ipg. Замість них вводяться помпи серії IL. Цей поетапний перехід планується завершити до 2004 року. На ISH2003 були представлені помпи серії IL, які мають витрати до 200 м3/год з напором до 65 м. Відбулося розширення типоряду помп із вбудованим частотним перетворювачем серії IL-E...BF. Ці помпи дають змогу задавати різні режими роботи: ∆p-const, ∆p-var, ручне керування. Стандартний інтерфейс дозволяє підключати помпу до загальної системи керування будинку BMS.


Помпи для систем циркуляції ГВП серії IL−Z

Ще одна новинка від Wilo – серія IL-Z. Ці помпи призначені для циркуляції ГВП. Їхня гідравлічна частина виконана з нержавіючої сталі. Ця серія помп має конструкцію «сухий» ротор, що дозволяє застосовувати їх для води з підвищеною жорсткістю. Саме негативний вплив часток накипу на помпи з «мокрим» ротором став поштовхом до створення помп серії IL-Z. Уже відома серія високоефективних помп Stratos постійно доповнюється новими типорозмірами. На виставці ISH-2003 були представлені циркуляційні помпи Stratos, а також принципова новинка – Stratos Z з бронзовою гідравлічною частиною для циркуляції ГВП.


Дренаж та каналізація Автоматична установка відведення конденсату Wilo−DrainLift ConЦя установка спеціально пристосована для відведення забрудненого конденсату. Вона застосовується, коли відведення конденсату не може бути здійснене природним схилом або коли установка розташована нижче рівня зворотного потоку. Основними областями застосування цих помп є такі: відведення конденсату від конденсаційних котлів, установок кондиціонування, холодильників, камер глибокого заморожування, випарників тощо. Зупиняючись на системах кондиціонування, тепер немає необхідності пробивати отвори у зовнішніх стінах будівель і створювати незручності постійним стіканням конденсату: достатньо лише встановити таку помпу і підключити її до системи водовідведення будинку – і проблема буде вирішена найбільш економічним і задовольняючим усіх способом. Помпа проста як за конструкцією, так і за способом установлення, вона є безшумною, припускає можливість як настінного, так і монтажу на горизонтальній поверхні; реверсивність двигуна помпи дозволяє змінювати підключення вхідного та напірного трубопроводів відповідно до місцевих умов.


Установки відведення каналізаційних стоків M1/M2 та L1/L2

Ще однією новинкою, представленою на виставці, стали компактні помпові установки відведення стоків M1 та M2, які гармонічно продовжують типоряд Wilo-DrainLift, що вже добре себе зарекомендував. Такі установки застосовуються, коли побутові стоки не можуть бути видалені природним схилом. У випадках, коли перерви у роботі установки не допускаються, необхідний монтаж двопомпової установки, у якій друга помпа вмикається в години пікового навантаження або в разі несправності основної помпи. Установки сконструйовані на основі вже знайомого принципу поєднання напівзанурювальної помпи та накопичувального пластикового резервуара із вбудованим поплавковим вимикачем рівня, який дозволяє керувати помпами за допомогою приладу керування та захисту, що входить у комплект поставки. Нова конструкція ємності завдяки схилу дна до всмоктувального патрубка помпи виключає відкладення твердих включень. Тепер як однопомпова установка (M1), так і двопомпова (M2) оснащені вбудованим зворотним клапаном у напірному патрубку, що в комплексі з можливістю вільного вибору вхідних отворів та набором всіх необхідних для підключення компонентів, що входить до комплекту установки, забезпечують легкість монтажу та пусконалагоджувальних робіт.

Як видно з вищесказаного, компанія Wilo AG не стоїть на місці, а прагне запропонувати споживачу повний спектр помпового обладнання, яке буде економічним, надійним і здатним повністю задовольнити потреби людини."Wilo − новини" 2003
(журнал "М+Т" №04.2003)
За матеріалами, наданими компанією «Віло Україна»

Перейти до насосного обладнання...

 Все статьи по данной тематике
Статьи про оборудование: WILO
 · WILO-Stratos у дії (Стаття "М+Т", №07,2004, ВІЛО УКРАЇНА, Представництво у Києві)
 · Wilo - розумний ПІДХІД до водовідведення (Стаття "М+Т", №04,2004)
 · Насос допоможе заощадити (СтаттяМ+Т, №10,2007, Геннадій Поберезніченко, керівник регіональних продажів "ВІЛО Україна")
 · Насосне обладнання у сучасних системах ОВК (Стаття "М+Т",№01,2008, Володимир Мирошко, регіональний представник «ВІЛО Україна»)
 · Насоси, готові до майбутнього
 · "IL, BL, DL – новi циркуляцiйнi помпи WILO" ("М+Т" №07.2001)
 · "Станцiї пожежогасiння WILO" ("М+Т" №08.2001)
 · "Обладнання для відведення стоків" ("М+Т" №01.2001)
 · "Автоматика керування помпами" ("М+Т" №05.2001)
 · "Високоефективні помпи з низьким споживанням електроенергії" ("М+Т" №01.2002)
 · "Помпи WILO для стічних вод" ("М+Т" №02.2002)
 · "Водопостачання в заміському будинку" ("М+Т" №03.2002)
 · "Досконалість не тільки в помпах" ("М+Т" №04.2002)
 · "Електронне регулювання циркуляційних помп" ("М+Т" №06.2002)
 · "Ефективність систем керування" ("М+Т" №07.2002)
 · "Вибрати помпу нескладно" ("М+Т" №01.2003)
 · "Нове ім’я в сім’ї Wilo" ("М+Т" №02.2003)
 · "Автономне водопостачання" ("М+Т" №03.2003)
 · "Wilo − новини" ("М+Т" №04.2003)
 · "Напередодні опалювального сезону: Новинки від Wilo" ("М+Т" №06.2003)
 · "Reflex Variomat – підтримування тиску i не тільки..." ("М+Т" №01.2004)
 · "Wilo – індивідуальні рішення" ("М+Т" №02.2004)

 Каталог товаров
· КОТЛЫ ОТОПИТЕЛЬНЫЕ
· Нагревательный кабель-Тёплый пол
· Насосы, насосные станции
· Расширительные баки, баки-аккумуляторы
· Колонки водонагреватели
· Водонагреватели бойлеры
· Радиаторы
· Регуляторы, автоматика для отопления и водоснабжения
· Тепловентиляторы
· Тепловые завесы
· Фильтры очистки воды, системы обратного осмоса
· Сепараторы воздуха и шлама, гидрострелки
· Полотенцесушители
· Осушители воздуха
· Конвекторы
· Горелки газовые
· Инфракрасный обогрев
· Источники бесперебойного электропитания
· Преобразователи частоты
· Теплообменники
· Ветрогенераторы
· Модульные котельные газовые
· Снаято с производства

 Торговые марки
Все торговые марки

AIRELEC BASIC - электрические конвекторы
AMCOR - осушители воздуха
AQUAFILTER - фильтры
ATLANTIC - электрические конвекторы, водонагреватели
ATOLL - фильтры систем обратного осмоса
BAXI - котлы газовые
BONGIOANNI - газовые котлы
BUDERUS - газовые и твёрдотопливные котлы, водонагреватели
DAKON - твёрдотопливные пиролизные котлы
DANFOSS - трубопроводная (запорная) арматура, терморегуляторы, автоматика
DEVI - электрический теплый пол, защита от льда, полотенцесушители, тепловентиляторы...
DREIZLER - горелки газовые
E.C.A. - котлы газовые, конденсационные, твёрдотопливные
ECO - инфракрасные обогреватели
EKOTEZ - осушители воздуха
EMU-WILO - насосы погружные, промышленные насосы
EUROHEAT VOLCANO - тепловые вентиляторы и завесы
EUROTHERM-КОЛВИ - котлы твёрдотопливные стальные, аккумуляционные ёмкости
FLAMINGO - электрические конвекторы
FLAMINGO-AERO - ветрогенераторы
FLOWAIR - тепловые вентиляторы
FRICO - инфракрасные обогреватели, тепловые завесы, тепловентиляторы...
GRUNBECK - фильтры, системы обратного осмоса
HERMANN - газовые котлы
HOTWELL - газовые промышленные котлы
IMMERGAS - газовые котлы
JUNKERS - газовые котлы, колонки (водонагреватели)
KERMI - стальные радиаторы
KORAD - стальные радиаторы
KORADO - стальные радиаторы
KROMSCHRODER (ELFATHERM) - регуляторы, датчики для отопленияи водоснабжения
MOEL - инфракрасные обогреватели
NAVIEN - Газовые навесные котлы
PROTHERM - газовые и электрические котлы, бойлеры
PROTON - тепловентиляторы, системы воздушного отопления
REFLEX - расширительные баки
REGULUS - медно-алюминиевые радиаторы
ROBUR - газовые тепловые вентиляторы
SALMSON - насосы циркуляционные
SAUNIER DUVAL - газовые котлы
SEEPEX - шнековые насосы промышленные
SEITRON - термостаты электромеханические, хроностаты цифровые программируемые
SINPRO - блоки, источники бесперобойного питания
SPIROVENT - сепараторы воздуха и шлама, воздухоотводчики
STROPUVA - котлы твёрдотопливные
SWEP - теплообменники пластинчатые паяные
TATRAMAT - бойлеры (водонагреватели)
THERMAKS - теплообменники пластинчатые разборные
UFO NNR - инфракрасные обогреватели
VAILLANT - водонагреватели электрические проточные
VIADRUS - котлы промышленные газовые, твёрдотопливные, универсальные
VIESSMANN - газовые котлы...
VOLTER - стабилизаторы напряжения
WEISHAUPT - горелки газовые
WESTEN - котлы
WILO - насосы циркуляционные, глубинные, дренажные, насосные станции
АРГУС-СЕРВИС - блочные котельные ТМ (теплогенераторы модульные)
КОЛВИ - котлы газовые жаротрубные
КОНВЕКТОР - конвекторы в пол

 Мой заказ
Для того, чтобы оформить заказ, Вам необходимо сначала выбрать интересующие Вас товары, нажимая кнопку "Купить!". Затем Вы сможете распечатать эту выборку или сформировать заказ.

 Поиск по сайту
Искать:

 Контакты

ЧЕРКАССЫ:

(0472) 65-95-77

(067) 470-03-54
(067) 472-03-77
(067) 474-02-06

Сервисная служба

(067) 538-63-00
(0472) 33-74-41
(0472) 33-74-41
(0472) 65-95-77 (ночью)


 Фото из галереи

Посмотреть все фото

 Статьи и обзоры
"Новое поколение систем обеспечения микроклимата"("Данфосс INFO" №01.2005)

"Кабельные системы DEVI – экономичное и экологически безопасное тепло"

"Твердотопливные котлы: новинки рынка (Стаття"Аква-Терм",№05,2008, С.Ивахненко)"

"Новая колонка Junkers miniMAXX: маленькая революция с БОЛЬШИМ комфортом"(Junkers Bosch Gruppe Ukr.)

Інтелектуальне опалення від "Протерм": 10 років в Україні (Стаття "М+Т", №04,2004, за матеріалами, наданими компанією Провітерм)

Конденсаційні технології сьогодні (Стаття "М+Т", №01,2008)

"«HotWell» - Пропозиція для автономного опалення: сучасна та вчасна" ("М+Т", №04.2006)

Матеріали для труб та сфера їх застосування (Стаття "М+Т", №04,2004, Дітер Вайдер)

Настенные котлы зарубежного производства (Статья "Аква-Форм", №03,2008)

"Бізнес-пропозиції по організації виробництва паливних гранул з відходів деревини та рослинних відходів (пеллет)"


Все статьи и обзоры...


    ТеплоВики
энциклопедия
отопления

Черкассы - Ватутино - Городище - Драбов - Жашков - Звенигородка - Золотоноша - Каменка - Канев - Катеринополь - Корсунь-Шевченковский - Лысянка - Маньковка - Монастырище - Смела - Тальное - Умань - Христиновка - Чернобай - Чигирин - Шпола


Интернет-магазин | Скидка 3% | Статьи | Галерея | Модульные котельные | Документация | Как купить | Доставка | Новости | О нас
Авторское право ТеплоКом © 2007-2020. Все права защищены.
Разработка: Denis A. Cherkasov