TEPLO.CK.UA LOGO
Интернет магазин TEPLO.CK.UA
АРГУС-СЕРВИС
Интернет-магазин  ·  Скидка 5% +  ·  Промышленное  ·  Статьи  ·  Сотрудничество  ·  Модульные котельные  ·  Сервис   ·   О нас
Черкассы: (0472) 65-95-77

 Статья детально

"Системи Reflex Solar Unit" ("М+Т" №08.2002)
Статья из раздела: Статьи про оборудование: REFLEX

Информация: Тёплый пол под плитку, Тёплый пол электрический, Тёплый пол DEVI

Перейти к описанию торговой марки REFLEX (Рефлекс)Сонце випромінює величезну кількість теплової енергії, застосування якої дає можливість зменшувати як енергетичні, так i витрати на сировину

Раціональним способом збереження сировинних ресурсів є використання сонячної енергії за допомогою колекторів.

Частина випромінювання, яка проходить крізь атмосферу й потрапляє на поверхню Землі, називається прямим сонячним випромінюванням. Україна має сприятливі кліматичні умови: інтенсивність сонячної радіації (чисте безхмарне небо) становить 1050–1450 кВт год/м2 на рік. Багаторічний досвід експлуатації свідчить про високу ефективність застосування сонячних установок. Близько 40...50% енергетичних витрат на підігрівання води можуть покриватися за рахунок сонячної установки. Решту отримують за рахунок уже наявних електричних або газових котлів.

Зростаюче застосування енергозберігаючих технологій у будівництві спричиняється до все більш широкого використання комбінованих способів підігрівання води для побутового використання та підтримки систем опалення. За допомогою колекторів енергія сонячного випромінювання перетворюється на теплову. Завдяки спеціальному покриттю колекторів поглинається до 95% випромінювання, однак при цьому лише 10% виділяється у вигляді теплового випромінювання.


Конструкція колектора фірми Reflex

Трубчасті колектори фірми Reflex складаються зряду мідних трубок-поглиначів та абсорбера, покритого титан-нітрит-оксидом (Тх) або чорним хромом (Sc), що дозволяє використовувати колектор з максимальною ефективністю. Для захисту від втрат теплоти наявне прозоре покриття із скла товщиною 4 мм. Комбінована теплоізоляція із мінеральної вати та спіненого поліуретану має товщину на зворотному боці 50 мм, а на бокових стінках – по 15 мм.

Колектори Reflex нагороджені європейським екологічним знаком «Блакитний ангел», що підтверджує застосування для виробництва екологічно чистих матеріалів і високу енергетичну ефективність самих колекторів.

Кількість енергії, яку може забезпечити колектор, залежить, головним чином, від його середньої робочої температури, орієнтації по сторонах світу й кута нахилу від горизонтальної площини поверхні Землі. Оптимальною є орієнтація на південь, оптимум кута нахилу змінюється залежно від кута падіння сонячних променів і досягається в тому разі, коли сонячні промені падають на поглинач перпендикулярно, під кутом 90°.

Оскільки звичайні колектори не можуть стежити за переміщенням Сонця, щодо кута нахилу потрібне компромісне рішення. Такий кут складає від 30 до 50°. Більші кути полегшують експлуатацію взимку, при низькому схиленні Сонця, менші кути (25°) підвищують поглинання сонячної енергії в літні місяці.

Здатність сонячного випромінювання перетворюватися в теплову енергію характеризується загальним коефіцієнтом корисної дії колектора η згідно з DIN 4757, частина 4. Коефіцієнт конверсії η0 описує енергетичний стан колектора. Він є коефіцієнтом якості перетворення сонячної енергії в теплову, тобто мірою якості конструкції колектора. Коефіцієнт теплопередачі k1 описує лінійну частину втрат теплоти колектора, а нелінійна частина теплових втрат задається коефіцієнтом теплопровідності k2.

Високий рівень річного застосування досягається тоді, коли для нагрівання питної води можна використати всю отриману за допомогою колектора енергію. Коефіцієнт річного застосування сонячної установки повинен знаходитися в межах 25–35%. Він характеризує здатність сонячної установки перетворювати отриману на поверхні колектора сонячну енергію в теплоту гарячої води.

Теплопередача здійснюється через окремий циркуляційний контур і теплообмінник у ємнісному бойлері. У циркуляційному контурі міститься антифриз для запобігання замерзанню рідини в колекторі у зимовий період. Якщо температура в колекторі вища за температуру в накопичувачі, то за допомогою регулятора різниці температур вмикається помпа, яка подає теплоносій із колекторів у накопичувач.

Через те що надходження сонячної енергії змінюється залежно від пори року, у кожній сонячній установці є накопичувач типу Reflex S, що може використовуватися як для водопостачання, так і для опалення. Виробнича програма Reflex також включає бойлери з двома теплообмінниками: для сонячної енергії й для додаткового нагрівання від котла. За бажанням замовника у нижній частині накопичувача може бути встановлений знімний ТЕН. Усі бойлери всередині емальовані й додатково захищені від корозії магнієвим анодом. З метою оптимального захисту від теплових втрат вони покриті теплоізолювальним шаром.

У виробничій програмі Reflex є вже укомплектовані установки Solar Unit з колекторами, ємнісним двофункціональним бойлером, компенсатором об’єму та помповим вузлом, що дозволяє комплексно вирішувати проблему постачання замовнику необхідного обладнання.


Рекомендації щодо підбору сонячних установок

Метою кваліфікованого підбору є конструювання сонячної установки з найкращим співвідношенням «ціна/продуктивність» шляхом оптимізації факторів річного надходження сонячної енергії.

Вихідною величиною для визначення розмірів накопичувача слугує розмір площі колекторів. Він визначається виходячи з кількості людей, яким постачається вода. Наприклад, на одну людину, котрій постачається вода, рекомендується площа колектора від 1,0 до 1,5 м2. Цей результат отримується з розрахунку витрат 50 л води з температурою 60 °С на добу на людину. Ці цифри наведені для орієнтованих у південному напрямку колекторів з кутом нахилу 45°. У свою чергу на 1 м2 колектора необхідно додатково передбачити накопичувач об’ємом 60–80 л.

Для обігрівання 10 м2 житлової площі (будівель з річним споживанням теплової енергії нижче 75 кВт год/м2) передбачають 1 м2 колектора.

Розглянемо один приклад застосування установки фірми Reflex із двома колекторами й накопичувачем для сонячної енергії об’ємом 300 л.

Надходження сонячної енергії від колекторів складає приблизно 453 кВт год/м2 на рік при питомій інтенсивності випромінювання 1209 кВт год/м2 на рік, куті нахилу приблизно 50° і південній орієнтації. Площа колекторів дорівнює 4,7 м2 (2 колектори по 2,35 м2). При такій площі надходження сонячної енергії від колекторів складає 1,903 кВт год/рік. Для порівняння: при виробництві такої кількості теплової енергії доведеться спалити близько 420 м3 природного газу."Системи Reflex Solar Unit"
(журнал "М+Т" №08.2002)
За матеріалами, наданими компанією «Віло Україна»

Перейти до насосного обладнання...

 Все статьи по данной тематике
Статьи про оборудование: REFLEX
 · "Системи Reflex Solar Unit" ("М+Т" №08.2002)
 · "Reflex Variomat – підтримування тиску i не тільки..." ("М+Т" №01.2004)

 Каталог товаров
· КОТЛЫ ОТОПИТЕЛЬНЫЕ
· Нагревательный кабель-Тёплый пол
· Насосы, насосные станции
· Расширительные баки, баки-аккумуляторы
· Колонки водонагреватели
· Водонагреватели бойлеры
· Радиаторы
· Регуляторы, автоматика для отопления и водоснабжения
· Тепловентиляторы
· Тепловые завесы
· Фильтры очистки воды, системы обратного осмоса
· Сепараторы воздуха и шлама, гидрострелки
· Полотенцесушители
· Осушители воздуха
· Конвекторы
· Горелки газовые
· Инфракрасный обогрев
· Источники бесперебойного электропитания
· Преобразователи частоты
· Теплообменники
· Ветрогенераторы
· Модульные котельные газовые
· Снаято с производства

 Торговые марки
Все торговые марки

AIRELEC BASIC - электрические конвекторы
AMCOR - осушители воздуха
AQUAFILTER - фильтры
ATLANTIC - электрические конвекторы, водонагреватели
ATOLL - фильтры систем обратного осмоса
BAXI - котлы газовые
BONGIOANNI - газовые котлы
BUDERUS - газовые и твёрдотопливные котлы, водонагреватели
DAKON - твёрдотопливные пиролизные котлы
DANFOSS - трубопроводная (запорная) арматура, терморегуляторы, автоматика
DEVI - электрический теплый пол, защита от льда, полотенцесушители, тепловентиляторы...
DREIZLER - горелки газовые
E.C.A. - котлы газовые, конденсационные, твёрдотопливные
ECO - инфракрасные обогреватели
EKOTEZ - осушители воздуха
EMU-WILO - насосы погружные, промышленные насосы
EUROHEAT VOLCANO - тепловые вентиляторы и завесы
EUROTHERM-КОЛВИ - котлы твёрдотопливные стальные, аккумуляционные ёмкости
FLAMINGO - электрические конвекторы
FLAMINGO-AERO - ветрогенераторы
FLOWAIR - тепловые вентиляторы
FRICO - инфракрасные обогреватели, тепловые завесы, тепловентиляторы...
GRUNBECK - фильтры, системы обратного осмоса
HERMANN - газовые котлы
HOTWELL - газовые промышленные котлы
IMMERGAS - газовые котлы
JUNKERS - газовые котлы, колонки (водонагреватели)
KERMI - стальные радиаторы
KORAD - стальные радиаторы
KORADO - стальные радиаторы
KROMSCHRODER (ELFATHERM) - регуляторы, датчики для отопленияи водоснабжения
MOEL - инфракрасные обогреватели
NAVIEN - Газовые навесные котлы
PROTHERM - газовые и электрические котлы, бойлеры
PROTON - тепловентиляторы, системы воздушного отопления
REFLEX - расширительные баки
REGULUS - медно-алюминиевые радиаторы
ROBUR - газовые тепловые вентиляторы
SALMSON - насосы циркуляционные
SAUNIER DUVAL - газовые котлы
SEEPEX - шнековые насосы промышленные
SEITRON - термостаты электромеханические, хроностаты цифровые программируемые
SINPRO - блоки, источники бесперобойного питания
SPIROVENT - сепараторы воздуха и шлама, воздухоотводчики
STROPUVA - котлы твёрдотопливные
SWEP - теплообменники пластинчатые паяные
TATRAMAT - бойлеры (водонагреватели)
THERMAKS - теплообменники пластинчатые разборные
UFO NNR - инфракрасные обогреватели
VAILLANT - водонагреватели электрические проточные
VIADRUS - котлы промышленные газовые, твёрдотопливные, универсальные
VIESSMANN - газовые котлы...
VOLTER - стабилизаторы напряжения
WEISHAUPT - горелки газовые
WESTEN - котлы
WILO - насосы циркуляционные, глубинные, дренажные, насосные станции
АРГУС-СЕРВИС - блочные котельные ТМ (теплогенераторы модульные)
КОЛВИ - котлы газовые жаротрубные
КОНВЕКТОР - конвекторы в пол

 Мой заказ
Для того, чтобы оформить заказ, Вам необходимо сначала выбрать интересующие Вас товары, нажимая кнопку "Купить!". Затем Вы сможете распечатать эту выборку или сформировать заказ.

 Поиск по сайту
Искать:

 Контакты

ЧЕРКАССЫ:

(0472) 65-95-77

(067) 538-63-00 

Сервисная служба

(0472) 65-95-77 (ночью)

a@teplo.com 


 Фото из галереи

Посмотреть все фото

 Статьи и обзоры
"Неистощимая солнечная энергия - подарок от небес"

Devifoil™ Mirror, ("Данфосс INFO" №1,02.2009)

"Нагревательные кабели DEVI серии БИО"

"«HotWell» - Пропозиція для автономного опалення: сучасна та вчасна" ("М+Т", №04.2006)

Запобігання корозійним пошкодженням (Стаття "М+Т", №04,2008)

"Водяное перемирие в каменных джунглях" (© "Литвинчук Маркетинг")

"Критерии сравнения и выбора радиаторных терморегуляторов представленных на рынке Украины"

"Danfoss". Комнатные электронные регуляторы RET 230 ("Данфосс INFO" №1,02.2009)

Система ультрафільтрації для басейнів (М+Т, №06.2007)

"Преимущества инфракрасных обогревателей "UFO" (по материалам компании "ННР")


Все статьи и обзоры...


    ТеплоВики
энциклопедия
отопления

Черкассы - Ватутино - Городище - Драбов - Жашков - Звенигородка - Золотоноша - Каменка - Канев - Катеринополь - Корсунь-Шевченковский - Лысянка - Маньковка - Монастырище - Смела - Тальное - Умань - Христиновка - Чернобай - Чигирин - Шпола


Интернет-магазин | Скидка 3% | Статьи | Галерея | Модульные котельные | Документация | Как купить | Доставка | Новости | О нас
Авторское право ТеплоКом © 2007-2021. Все права защищены.
Разработка: Denis A. Cherkasov