TEPLO.CK.UA LOGO
Интернет магазин TEPLO.CK.UA
АРГУС-СЕРВИС
Интернет-магазин  ·  Скидка 5% +  ·  Промышленное  ·  Статьи  ·  Сотрудничество  ·  Модульные котельные  ·  Сервис   ·   О нас
Черкассы: (0472) 33-00-40, 33-00-50

 Статья детально

"«HotWell» - Пропозиція для автономного опалення: сучасна та вчасна" ("М+Т", №04.2006)
Статья из раздела: Статьи про оборудование: HOTWELL

Информация: Котел газовый напольный

Перейти к описанию торговой марки HOTWELL (ХОТВЕЛЛ)


У 2005 році компанією «HotWell» були розроблені газові водогрійні котли КВ-HW-100 та КВ-HW-80 із максимальною вихідною тепловою потужністю 98,6 та 78,7 кВт, відповідно. А у вересні 2005 року вже розпочалося їх виробництво
HotWell-котли КВ-HW
Сучасними автономними системами теплопостачання обладнується більшість споруджуваних громадських, адміністративних та житлових будівель. Іще здійснюється реконструкція великої кількості застарілих систем теплопостачання, спричинена великим зношенням та невисоким ККД теплотехнічного обладнання, низькою ефективністю обладнання та мереж централізованого теплопостачання. Велика кількість теплотехнічного обладнання має граничні строки зношення, що за умови дефіциту енергоресурсів створює серйозні проблеми як для користувачів, так і для теплогенеруючих і теплопостачальних організацій. До того ж у ряді випадків експлуатація старого обладнання може бути небезпечною, і причина цього - давно випрацюваний ресурс та старіння елементів захисту. Екологічні показники старого обладнання також залишають бажати кращого. Використання ж для модернізації систем теплопостачання імпортного теплогенеруючого обладнання може бути не завжди виправданим та доцільним.

Основні причини цього
- висока ціна на якісне імпортне обладнання, а при невисокій ціні – низька функціональність, невисока екологічність і, що найважливіше, не все імпортне обладнання адаптовано до низького тиску, що подекуди має місце у газових мережах України. Газопостачальні організації України гарантують тиск газу у мережах низького тиску не менше 1300 Па. Переважна ж більшість імпортного теплогенеруючого обладнання розрахована на вхідний тиск газу 2000–2500 Па, тож таке обладнання не забезпечує потрібну максимальну вихідну теплову потужність при низьких тисках газу, а може і зовсім не працювати.
Тому у цій ситуації виникає необхідність у недорогому, надійному, функціональному, екологічному та максимально адаптованому до вітчизняних умов газовому котлі потужністю 80–100 кВт.
Під час розробки котла використовувалися найефективніші теплотехнічні рішення з урахуванням побажань українських інсталяторів, серед яких було проведено експертне опитування. За результатами опитування більше трьохсот спеціалістів у галузі експлуатації та виробництва котельного обладнання у цьому сегменті ринку висловили свої побажання, на основі яких компанія «HotWell» створила проект, що був з успіхом втілений у готовій продукції. Обробивши висновки експертів, спеціалісти компанії «HotWell» визначили основні вимоги до котла, його технічних характеристик і функціональності. Розробка та проектування здійснювалися з використанням найсучаснішого програмного забезпечення САПР.
Особливе значення під час розробки котла мала плідна співпраця з італійською фірмою Polidoro. Результатом такої співпраці став інжекторний пальник, спеціально розроблений для котла КВ-HW і випробуваний в одній із найкращих лабораторій Європи – лабораторії фірми Polidoro. При розробці пальника особлива увага приділялась підвищенню якості змішування та повноти згоряння пального при низькому тиску газу, а також зниженню вмісту шкідливих речовин у продуктах згоряння. Отримані результати дозволили досягнути високої якості згоряння газу та значно знизити рівень шкідливих викидів. За цим показником котел відповідає найвищому п’ятому класу європейської класифікації.
Новий котел повністю адаптований до можливого низького тиску газу. Тиск газу на вході у котел 1300 Па є для нього номінальним, а за умови нижчого тиску його потужність є більшою на 20%, ніж у імпортних аналогів.

Велика увага при розробці котла приділялась його функціональності та ергономічності. Зручна панель керування, на якій відображається стан роботи котла на певний момент, значно спрощує його експлуатацію, полегшує процес діагностування та підвищує ремонтопридатність котла. Кожний режим і всі можливі порушення роботи котла відображаються на панелі керування. Котел повністю адаптований до роботи із зовнішніми приладами керування, такими як: кімнатний термостат, програмований кімнатний термостат, контролери еквітермального регулювання та каскадного керування. При цьому блок керування дозволяє легко змінювати режими роботи котла та швидко переходити від мікропроцесорного керування до ручного режиму. Використання двоступеневого керування потужністю з незалежним терморегулюванням кожного ступеня дозволяє значно зекономити витрати газу та ресурс котла, особливо в осінній та весняний періоди експлуатації. Кількість вмикань-вимикань котла при цьому може зменшитися на 60% порівняно з одноступеневим режимом роботи. Котел стало працює при гранично малих тисках газу, однак у разі досягнення значення тиску газу на вході у котел 400÷450 Па, він блокує всю роботу, що дозволяє уникнути виходу з ладу блока пальників. У разі стабілізації тиску газу котел автоматично відновлює свою роботу.
У котлі передбачено керування підготовкою гарячої води для побутових і технічних потреб при використанні бойлера непрямого нагрівання. У цьому випадку приготування гарячої води є пріоритетною задачею.
Габаритні розміри котла ( ширина 54 см) дозволяють легко транспортувати його без демонтажу стандартних дверних отворів.
Порівняльна оцінка технічних та експлуатаційних характеристик котла, проведена незалежними експертами, дозволяє позиціонувати його вище за ряд відомих зарубіжних аналогів, представлених на ринку України у середньому ціновому діапазоні.
На цей час котли КВ-HW установлені й успішно експлуатуються у ряді регіонів України. Спеціалісти компанії «HotWell» завжди готові налагодити зворотний зв’язок з користувачами задля покращення та підвищення рівня інсталяційного й експлуатаційного задоволення їхніх потреб.

У планах компанії
на 2006 рік - модернізація котла КВ-HW, створення на його основі моделі з мікропроцесорним керуванням. Базовий контролер дозволить значно розширити функції котла, з’являться такі необхідні функції, як режим антизамерзання, режим тестування віддалених датчиків. Також котел зможе видавати на віддалені периферійні прилади сигнал про можливі збої у роботі. Панель керування котла буде варіативно комплектуватися контролером розширеного керування додатково до базового контролера: це контролер еквітермального регулювання з функціями погодозалежного програмованого керування нагріванням теплоносія, керування опалювальними контурами та керування підготовкою гарячого водопостачання. Контролер каскадного керування крім виконання вищезазначених функцій буде керувати роботою кількох котлів (каскаду котлів), причому їх кількість у каскаді не буде жорстко регламентованою.

За матеріалами, наданими компанією «HotWell»
"М+Т", (№04.2006)

 Все статьи по данной тематике
Статьи про оборудование: HOTWELL
 · "«HotWell» - Пропозиція для автономного опалення: сучасна та вчасна" ("М+Т", №04.2006)

 Каталог товаров
· КОТЛЫ ОТОПИТЕЛЬНЫЕ
· Нагревательный кабель-Тёплый пол
· Насосы, насосные станции
· Расширительные баки, баки-аккумуляторы
· Колонки водонагреватели
· Водонагреватели бойлеры
· Радиаторы
· Регуляторы, автоматика для отопления и водоснабжения
· Тепловентиляторы
· Тепловые завесы
· Фильтры очистки воды, системы обратного осмоса
· Сепараторы воздуха и шлама, гидрострелки
· Полотенцесушители
· Осушители воздуха
· Конвекторы
· Горелки газовые
· Инфракрасный обогрев
· Источники бесперебойного электропитания
· Преобразователи частоты
· Теплообменники
· Ветрогенераторы
· Модульные котельные газовые
· Снаято с производства

 Торговые марки
Все торговые марки

AIRELEC BASIC - электрические конвекторы
AMCOR - осушители воздуха
AQUAFILTER - фильтры
ATLANTIC - электрические конвекторы, водонагреватели
ATOLL - фильтры систем обратного осмоса
BAXI - котлы газовые
BONGIOANNI - газовые котлы
BUDERUS - газовые и твёрдотопливные котлы, водонагреватели
DAKON - твёрдотопливные пиролизные котлы
DANFOSS - трубопроводная (запорная) арматура, терморегуляторы, автоматика
DEVI - электрический теплый пол, защита от льда, полотенцесушители, тепловентиляторы...
DREIZLER - горелки газовые
E.C.A. - котлы газовые, конденсационные, твёрдотопливные
ECO - инфракрасные обогреватели
EKOTEZ - осушители воздуха
EMU-WILO - насосы погружные, промышленные насосы
EUROHEAT VOLCANO - тепловые вентиляторы и завесы
EUROTHERM-КОЛВИ - котлы твёрдотопливные стальные, аккумуляционные ёмкости
FLAMINGO - электрические конвекторы
FLAMINGO-AERO - ветрогенераторы
FLOWAIR - тепловые вентиляторы
FRICO - инфракрасные обогреватели, тепловые завесы, тепловентиляторы...
GRUNBECK - фильтры, системы обратного осмоса
HERMANN - газовые котлы
HOTWELL - газовые промышленные котлы
IMMERGAS - газовые котлы
JUNKERS - газовые котлы, колонки (водонагреватели)
KERMI - стальные радиаторы
KORAD - стальные радиаторы
KORADO - стальные радиаторы
KROMSCHRODER (ELFATHERM) - регуляторы, датчики для отопленияи водоснабжения
MOEL - инфракрасные обогреватели
NAVIEN - Газовые навесные котлы
PROTHERM - газовые и электрические котлы, бойлеры
PROTON - тепловентиляторы, системы воздушного отопления
REFLEX - расширительные баки
REGULUS - медно-алюминиевые радиаторы
ROBUR - газовые тепловые вентиляторы
SALMSON - насосы циркуляционные
SAUNIER DUVAL - газовые котлы
SEEPEX - шнековые насосы промышленные
SEITRON - термостаты электромеханические, хроностаты цифровые программируемые
SINPRO - блоки, источники бесперобойного питания
SPIROVENT - сепараторы воздуха и шлама, воздухоотводчики
STROPUVA - котлы твёрдотопливные
SWEP - теплообменники пластинчатые паяные
TATRAMAT - бойлеры (водонагреватели)
THERMAKS - теплообменники пластинчатые разборные
UFO NNR - инфракрасные обогреватели
VAILLANT - водонагреватели электрические проточные
VIADRUS - котлы промышленные газовые, твёрдотопливные, универсальные
VIESSMANN - газовые котлы...
VOLTER - стабилизаторы напряжения
WEISHAUPT - горелки газовые
WESTEN - котлы
WILO - насосы циркуляционные, глубинные, дренажные, насосные станции
АРГУС-СЕРВИС - блочные котельные ТМ (теплогенераторы модульные)
КОЛВИ - котлы газовые жаротрубные
КОНВЕКТОР - конвекторы в пол

 Мой заказ
Для того, чтобы оформить заказ, Вам необходимо сначала выбрать интересующие Вас товары, нажимая кнопку "Купить!". Затем Вы сможете распечатать эту выборку или сформировать заказ.

 Поиск по сайту
Искать:

 Контакты

ЧЕРКАССЫ:
(0472) 33-00-40

(0472) 33-00-50
(0472) 33-00-60 (факс)

(067) 472-03-77
(067) 474-02-06
(067) 470-31-48


Сервисная служба
(0472) 33-74-41
(0472) 50-16-91
(0472)
65-95-77 (ночью)


 Фото из галереи

Посмотреть все фото

 Статьи и обзоры
Пристрої, які використовують сонячну енергію (Стаття "М+Т", №10,2008, Джон Зігенталер)

"Обладнання для відведення стоків" ("М+Т" №01.2001)

"Сравнение отопительных приборов (радиаторов) различных типов" (сайт компании "Интерметалл")

«АРГУС-СЕРВІС» - регіональний переможець та фіналіст загальнодержавного рівня конкурса «100 кращих товарів України"

"Если холод наступил, мы готовим пушку" (© "Литвинчук Маркетинг")

"Интересные области применения продукции DEVI" (статья компании "DEVI")

Область примения теплообменников пластинчатых разборных THERMAKS

"Компания Junkers & Co. - 110 лет опыта"

"Теплообменник серии SLIM – умный, элегантный, компактный"

"Кабель DEVI для покрівельних установок" (статья компании "DEVI")


Все статьи и обзоры...


    ТеплоВики
энциклопедия
отопления

Черкассы - Ватутино - Городище - Драбов - Жашков - Звенигородка - Золотоноша - Каменка - Канев - Катеринополь - Корсунь-Шевченковский - Лысянка - Маньковка - Монастырище - Смела - Тальное - Умань - Христиновка - Чернобай - Чигирин - Шпола


Интернет-магазин | Скидка 3% | Статьи | Галерея | Модульные котельные | Документация | Как купить | Доставка | Новости | О нас
Авторское право ТеплоКом © 2007-2019. Все права защищены.
Разработка: Denis A. Cherkasov