TEPLO.CK.UA LOGO
Интернет магазин TEPLO.CK.UA
АРГУС-СЕРВИС
Интернет-магазин  ·  Скидка 5% +  ·  Промышленное  ·  Статьи  ·  Сотрудничество  ·  Модульные котельные  ·  Сервис   ·   О нас
Черкассы: (0472) 65-95-77

 Статья детально

"У авангарді технологій"
Статья из раздела: Статьи про оборудование: BAXI
Перейти к описанию торговой марки BAXI (Бакси)


Холдинг BAXI GROUP є однією з найбільших та високопрофесійних компаній у світі у галузі опалення та домашнього комфорту. Висока якість, яка здобула славу у споживачів по всій Європі, зумовлена тим, що кожна одиниця обладнання, яка вироблена на заводах холдингу BAXI GROUP, проходить кілька етапів індивідуальної перевірки

Холдинг BAXI GROUP є однією з найбільших та високопрофесійних компаній у світі у галузі опалення та домашнього комфорту. Холдинг був заснований в Англії 1866 року. На сьогодні у його структуру входять 28 компаній та 35 заводів, які розташовані в Англії, Італії, Франції, Німеччині, Данії і Туреччині, із загальною кількістю співробітників понад 6000 особ. Щороку холдинг виробляє близько 1100000 одиниць опалювальних систем, займаючи друге місце у Європі (12% європейського ринку). Загальний обіг холдингу складає понад 1 млрд ЄВРО.
У основі філософії BAXI лежить чітке наслідування побажанням та запитам покупця. Компанія постійно працює над створенням обладнання, яке оптимально відповідатиме актуальним потребам ринку. При цьому BAXI не зупиняється на досягнутому й, успішно працюючи з партнерами сьогодні, продовжує удосконалювати технології, щоб задовольнити потреби клієнтів і у майбутньому.
Це є стратегія BAXI: визначити нові потреби покупця за рахунок створення кожного разу більш комфортного та ефективного обладнання. Останні 12 місяців BAXI GROUP спостерігає за європейським ринком опалювального обладнання, щоб зрозуміти актуальні на сьогоднішній день напрями та вимоги ринку, імовірну їх еволюцію протягом наступних 2-3 років. У такий спосіб визначаються можливі шляхи у досягненні інтегрованого підходу до керування асортиментом. З цією метою у холдингу була зібрана група професіоналів для роботи з оптимізації номенклатури товару з урахуванням потреб локальних ринків, що дозволить BAXI GROUP раціоналізувати та розвинути продукцію, яку вона випускає.
Разом зі світовою тенденцією росту цін на паливо, а також змін кліматичних умов, відповідно зростає і цікавість споживачів до екологічно нешкідливих джерел опалення. Простеживши цю тенденцію ринку, холдинг BAXI GROUP розпочав активні розробки альтернативних джерел опалення, таких як міні та мікро СНР, які базуються на комбінованому використанні тепла та енергії системи опалення сонячною енергією, теплові насоси та біокотли. Особлива увага при цьому приділяється розвиткові конденсаційних котлів. На сьогоднішній день активну розробку та випуск доступних та якісних конденсаційних котлів веде компанія Baxi France.
Світовий ринок котлів високої продуктивності стрімко зростає: тільки у Франції очікується, що понад 50% продажу протягом наступних двох років припадатимуть на конденсаційні котли.
Тому Baxi France уже представила на ринку декілька нових моделей: два підлогових газових котла Chapeee Moorea 1 HTE та Ideal Standard Phoenis HTE, та два підлогових рідкопаливних котла Chappee Bora HTE та Ideal Standard Geodis HTE. Розробки у галузі альтернативних систем опалення здійснюють в усіх компаніях холдингу BAXI GROUP. Так, у Данії та Великобританії Baxi – лідер на ринку біокотлів, які працюють на дровах та хлібних злаках. Такі котли є джерелом „чистого тепла”, вони не викидають в атмосферу вуглекислий газ, абсорбуючи його під час спалювання палива.
У Німеччині компанія Senertec виробляє легкий опалювальний блок DCHP потужністю 5,5 кВт, який працює на нафтопродуктах або газі. Блок DCHP виробляє і тепло, і енергію, завдяки чому він найбільше користується попитом у країнах Європи.
Розробки у цій галузі веде також European Fuel Cell (EFC). EFC працює над виробництвом паливного елемента потужністю над 1,5 кВт – CHP, який би переробляв водень у тепло та енергію, залишаючи побічним продуктом роботи воду.
Не дивлячись на те, що пройде якийсь час перш ніж ця технологія широко використовуватиметься, уже зараз можна сказати, що цей продукт BAXI GROUP відповідатиме усім вимогам майбутнього. Зараз дослідні зразки CHP проходять випробування у Шотландії.
У ряду розробок альтернативних технологій опалення важливе місце посідають і системи, які працюють на сонячній енергії. Так компанія Brotje вже продає системи опалення і ГВП на сонячній енергії, розвиваючи та вдосконалюючи цю програму. У Великобританії розробкою цієї технології займаються одразу три компанії BAXI GROUP: UK Baxi, Potterton та Heatrea Sadia, в Іспанії – Roca.
Активно розвиваючи нові напрями у галузі опалення та ГВП, усі компанії BAXI GROUP велику увагу при цьому зосереджують на постійному контролі системи якості обладнання, яке вони виробляють.
На цей час усередині холдингу компанія BAXI SрA є центром з виробництва газових опалювальних котлів і посідає перше місце в Італії з виробництва настінних газових котлів. Загальний осяг виробництва складає 32 0000 одиниць настінних та 10 000 підлогових газових котлів на рік. На заводі BAXI SpA. встановлені та працюють 11 складальних ліній, на яких виготовляються настінні газові котли, та одна складальна лінія для виробництва підлогових котлів. Окрім того, компанія BAXI SpA. щорічно виробляє 250 тис. емальованих накопичувальних водонагрівачів. При цьому протягом багатьох років продукція BAXI демонструє відмінну якість: іще 1993 року компанія одна із перших в Італії отримала сертифікат ISO 9001.
На сьогодні відділ контролю якості виконує щорічно близько 50 перевірок, результати яких відстежує керівний директор компанії.
Лабораторія контролю якості, яка проводить випробування за строком експлуатації, виконує:
– перевірку розробок (за допомогою польових випробувань, узгоджених з деякими споживачами, наприклад: для моделей Luna/Combi 2000, до запуску у виробництво у польових умовах було протестовано понад 100 зразків);
– постійний контроль сировини, яка постачається;
– підготовка циклів контролю матеріалів;
– проведення інспекцій та перевірок продукції постачальників;
– виконання випробувань за строком експлуатації обладнання;
– оцінка специфічних процесів; – пошук первинних причин несправностей у польових умовах, яких проводиться разом з відділом обслуговування після продажу.
Окрім того, кожна одиниця обладнання, яка вироблена на заводах холдингу BAXI GROUP, проходить кілька етапів індивідуальної перевірки, чим і зумовлена її висока якість, яка здобула славу у споживачів по всій Європі.

 Все статьи по данной тематике
Статьи про оборудование: BAXI
 · "Енергозберігаючі технології BAXI"
 · "Новинки и наиболее популярные модели настенных котлов BAXI и WESTEN"
 · "Теплообменник серии SLIM – умный, элегантный, компактный"
 · "У авангарді технологій"

 Каталог товаров
· КОТЛЫ ОТОПИТЕЛЬНЫЕ
· Нагревательный кабель-Тёплый пол
· Насосы, насосные станции
· Расширительные баки, баки-аккумуляторы
· Колонки водонагреватели
· Водонагреватели бойлеры
· Радиаторы
· Регуляторы, автоматика для отопления и водоснабжения
· Тепловентиляторы
· Тепловые завесы
· Фильтры очистки воды, системы обратного осмоса
· Сепараторы воздуха и шлама, гидрострелки
· Полотенцесушители
· Осушители воздуха
· Конвекторы
· Горелки газовые
· Инфракрасный обогрев
· Источники бесперебойного электропитания
· Преобразователи частоты
· Теплообменники
· Ветрогенераторы
· Модульные котельные газовые
· Снаято с производства

 Торговые марки
Все торговые марки

AIRELEC BASIC - электрические конвекторы
AMCOR - осушители воздуха
AQUAFILTER - фильтры
ATLANTIC - электрические конвекторы, водонагреватели
ATOLL - фильтры систем обратного осмоса
BAXI - котлы газовые
BONGIOANNI - газовые котлы
BUDERUS - газовые и твёрдотопливные котлы, водонагреватели
DAKON - твёрдотопливные пиролизные котлы
DANFOSS - трубопроводная (запорная) арматура, терморегуляторы, автоматика
DEVI - электрический теплый пол, защита от льда, полотенцесушители, тепловентиляторы...
DREIZLER - горелки газовые
E.C.A. - котлы газовые, конденсационные, твёрдотопливные
ECO - инфракрасные обогреватели
EKOTEZ - осушители воздуха
EMU-WILO - насосы погружные, промышленные насосы
EUROHEAT VOLCANO - тепловые вентиляторы и завесы
EUROTHERM-КОЛВИ - котлы твёрдотопливные стальные, аккумуляционные ёмкости
FLAMINGO - электрические конвекторы
FLAMINGO-AERO - ветрогенераторы
FLOWAIR - тепловые вентиляторы
FRICO - инфракрасные обогреватели, тепловые завесы, тепловентиляторы...
GRUNBECK - фильтры, системы обратного осмоса
HERMANN - газовые котлы
HOTWELL - газовые промышленные котлы
IMMERGAS - газовые котлы
JUNKERS - газовые котлы, колонки (водонагреватели)
KERMI - стальные радиаторы
KORAD - стальные радиаторы
KORADO - стальные радиаторы
KROMSCHRODER (ELFATHERM) - регуляторы, датчики для отопленияи водоснабжения
MOEL - инфракрасные обогреватели
NAVIEN - Газовые навесные котлы
PROTHERM - газовые и электрические котлы, бойлеры
PROTON - тепловентиляторы, системы воздушного отопления
REFLEX - расширительные баки
REGULUS - медно-алюминиевые радиаторы
ROBUR - газовые тепловые вентиляторы
SALMSON - насосы циркуляционные
SAUNIER DUVAL - газовые котлы
SEEPEX - шнековые насосы промышленные
SEITRON - термостаты электромеханические, хроностаты цифровые программируемые
SINPRO - блоки, источники бесперобойного питания
SPIROVENT - сепараторы воздуха и шлама, воздухоотводчики
STROPUVA - котлы твёрдотопливные
SWEP - теплообменники пластинчатые паяные
TATRAMAT - бойлеры (водонагреватели)
THERMAKS - теплообменники пластинчатые разборные
UFO NNR - инфракрасные обогреватели
VAILLANT - водонагреватели электрические проточные
VIADRUS - котлы промышленные газовые, твёрдотопливные, универсальные
VIESSMANN - газовые котлы...
VOLTER - стабилизаторы напряжения
WEISHAUPT - горелки газовые
WESTEN - котлы
WILO - насосы циркуляционные, глубинные, дренажные, насосные станции
АРГУС-СЕРВИС - блочные котельные ТМ (теплогенераторы модульные)
КОЛВИ - котлы газовые жаротрубные
КОНВЕКТОР - конвекторы в пол

 Мой заказ
Для того, чтобы оформить заказ, Вам необходимо сначала выбрать интересующие Вас товары, нажимая кнопку "Купить!". Затем Вы сможете распечатать эту выборку или сформировать заказ.

 Поиск по сайту
Искать:

 Контакты

ЧЕРКАССЫ:

(0472) 65-95-77

(067) 538-63-00 

Сервисная служба

(0472) 65-95-77 (ночью)

a@teplo.com 


 Фото из галереи

Посмотреть все фото

 Статьи и обзоры
"Применение передвижных нагревателей воздуха MASTER в строительстве" (по мат. компании Desa)

"Преимущества инфракрасных обогревателей "UFO" (по материалам компании "ННР")

"Переваги МОДУЛЬНИХ КОТЕЛЕНЬ "АРГУС" перед аналогами міні-котелень в Україні" (укр.)

"Водопостачання в заміському будинку" ("М+Т" №03.2002)

"Настенные газовые котлы" (Статья Журнал "С.О.К." 05.09.2006)

Фiльтрувальнi установки для басейнів (М+Т, №05.2002)

"Биметаллические радиаторы ТЕМАКС® - престиж и уют Вашего дома" (сайт компании "Интерметалл")

Маленькі пожирачі енергії (Журнал "М+Т", 3,2000, Г.Брандт)

"Получение разрешений «на самообогрев»" (Журнал "С.О.К." 15.04.2005)

"Терморегуляторы "Danfoss" для двуxтрубных систем отопления", ("Данфосс INFO",№3.2006)


Все статьи и обзоры...


    ТеплоВики
энциклопедия
отопления

Черкассы - Ватутино - Городище - Драбов - Жашков - Звенигородка - Золотоноша - Каменка - Канев - Катеринополь - Корсунь-Шевченковский - Лысянка - Маньковка - Монастырище - Смела - Тальное - Умань - Христиновка - Чернобай - Чигирин - Шпола


Интернет-магазин | Скидка 3% | Статьи | Галерея | Модульные котельные | Документация | Как купить | Доставка | Новости | О нас
Авторское право ТеплоКом © 2007-2021. Все права защищены.
Разработка: Denis A. Cherkasov