TEPLO.CK.UA LOGO
Интернет магазин TEPLO.CK.UA
АРГУС-СЕРВИС
Интернет-магазин  ·  Скидка 5% +  ·  Промышленное  ·  Статьи  ·  Сотрудничество  ·  Модульные котельные  ·  Сервис   ·   О нас
Черкассы: (0472) 33-00-40, 33-00-50

 Статья детально

Комфорт в абсолюті (Стаття "М+Т", 4,2008)
Статья из раздела: Статьи про оборудование: ATLANTIC
Перейти к описанию торговой марки ATLANTIC (Атлантик)


Загальносвітова тенденція — відмова від обладнання, що споживає дорогий газ, і перехід на прилади, які працюють від електроживлення. Франція, як лідер в області атомної енергетики, давно вже зробила ставку на електроприлади. Це безпечно, це екологічно, це вигідно! Електричні накопичувальні водонагрівачі — важлива позиція у виробничій програмі концерну Atlantic. Постійно зростаючий попит і стабільний збут стимулюють розвиток виробництва: у 2007 році на заводах Atlantic вироблено два мільйони побутових водонагріва чів. У Франції Atlantic займає 60% ринку електричних конвекторів та ЕВН, продукція концерну добре продається на всіх європейських ринках. В Україні торговельна марка Atlantic відома вже 10 років. Що робить водонагрівачі Atlantic настільки популярними? Високі стандарти якості, які означають насамперед надійність. Кожна партія водонагрівачів проходить декілька етапів контролю якості. Перевіряються поздовжнє й кругове зварювання елементів конструкції водонагрівачів, після візуального контролю баки наповнюються водою для перевірки водонепроникності й ізоляції, товщина емалевого шару перевіряється ультразвуком. Усі функції системи, включаючи номінальну потужність, проходять тестування.
Важлива складова успіху водонагрівачів Atlantic — застосування унікальних технологій на кожному етапі емалювання, від підготовки поверхні сталевого бака до випалювання й охолодження. Внутрішній бак водонагрівача працює в умовах підвищеного тиску и високої температури, у результаті перепадів тиску або температури відбувається незначне його «розширення». Дуже важлива характеристика емалі — її еластичність, тобто здатність витримувати навантаження. Емаль водонагрівачів Atlantic відрізняється стійкістю до хімічно агресивних середовищ, особливою міцністю й еластичністю.
Склад емалей у різних виробників дуже схожий. Високу якість емалі водонагрівачів Atlantic забезпечує додавання кварцу й унікальна технологія нанесення. Після численних досліджень, проведених концерном Atlantic Group, було доведено, що для моделей різного об'єму й призначення доцільно використовувати різні способи нанесення емалі. При виробництві водонагрівачів середнього об'єму (50—100 л) найбільш ефективним є електростатичний метод, що забезпечує виняткову рівномірність нанесення шару. При виробництві водонагрівачів великого об'єму (більше 100 л) застосовується суспензійна технологія.
Перед нанесенням емалевого шару сталевий робочий бак, як правило, обробляють хімічними розчинами. Технологія Atlantic передбачає очищення поверхні методом шліфування дрібним сталевим дробом, що розпорошується під тиском 30 бар, після чого продувається повітрям для очищення від частинок. Така обробка бака дорожча, але вона дозволяє на виході одержати ідеально Основний «ворог» робочого бака — електрохімічна корозія, результатом якої може бути теча. Згодом в емалі під впливом перепадів температури, високого тиску и гарячої води можуть утворюватися мікротріщини й метал бака вступає в хімічну реакцію. Тому у виробництві водонагрівачів особлива увага приділяється методам антикорозійного захисту. Водонагрівачі серії O'PRO додатково оснащені компенсаційним опором, застосування якого «підсилює» дію магнієвого анода. Крім цього споживачі, які віддали перевагу серії O'PRO, одержують додаткову опцію від виробника: сертифікат, який можна обміняти в будь-якому сертифікованому сервісному центрі на новий магнієвий анод.
У 2008 році модельний ряд водонагрівачів Atlantic розширився за рахунок нової серії — Steatite, яка стала лідером за кількістю інновацій, що забезпечують надійність і довговічність. Усі водонагрівачі серії Steatite оснащені «сухим» ТЕНом, який закріплений під кутом до осі водонагрівача.
У водонагрівачах із «сухим» ТЕНом електрохімічна корозія виключається, оскільки матеріали всередині бака однорідні: нагрівальний елемент поміщають в емальовану гільзу. Магнієвий анод служить уже як додатковий засіб захисту й, в основному, перешкоджає утворенню твердих вапняних відкладень на стінках бака й ТЕНа. «Сухі» ТЕНи вже давно не новинка на ринку водонагрівачів. «Сухими» ТЕНами оснащені дорогі серії водонагрівачів Electrolux і Gorenje. Основні недоліки такого ТЕНа — невелика площа нагрівання й висока температура поверхні емальованої гільзи, що призводить до прискореного утворення накипу й «заростання» ТЕНа; розтріскування емалі та зниження робочого ресурсу ТЕНа.
Стеатитовий ТЕН розроблений Atlantic з урахуванням цих недоліків. Мова йде про «сухий» ТЕН нового покоління. Нагрівальні елементи в такому ТЕНі розміщені в ребристому керамічному «кожусі» із спресованого під високим тиском кремнію, що має виняткові ізоляційні властивості. За рахунок більш масивного флан¬ця, на який кріпиться стеатито¬вий ТЕН, збільшена площа по-верхні колби, що віддає тепло. Емаль колби в процесі роботи водонагрівача зазнає меншого температурного впливу, отже, строк її служби зростає.
Сам нагрівальний елемент закріплений під кутом 12 градусів до осі водонагрівача, що дозволяє забезпечити ефективне нагрівання при горизонтальному монтажі. З урахуванням можливості горизонтального монтажу розроблена й форма водозабірної трубки: у систему ГВП надходить тільки найгарячіша вода. Така конструкція дозволяє досягти кращих показників за такими критеріями, як продуктивність, надійність і довговічність.
Усі водонагрівачі Atlantic оснащені спеціальними ущільнювальними прокладками, які повністю закривають найбільш чутливий до корозії елемент — нижню частину внутрішньої поверхні бака, що є додатковою перевагою порівняно з аналогами інших виробників.
Проточно-накопичувальні водонагрівачі Atlantic максимально адаптовані до комунальних умов у нашій країні. Підвищений тиск у системі водопостачання може призвести до виходу водонагрівача з ладу. Робочий тиск внутрішнього бака водонагрівачів Atlantic становить 9 атм, що особливо важливо для мешканців перших поверхів багатоповерхового будинку.
У 2008 році, відповідаючи на постійно зростаючі запити ринку, Atlantic істотно модернізував модельний ряд водонагрівачів. Можна з упевненістю сказати, що на сьогоднішній день в асортименті торговельної марки прдставлені передові моделі, які не мають аналогів на ринку. Істотно оновився й дизайн: для серій Steatite і O'PRO розроблені баки у формі елегантного паралелепіпеда з винесеною панеллю керування та компактні моделі Slim із зовнішнім діаметром 380 мм. Водонагрівачі Steatite Slim і O'PRO Slim призначені для встановлення в умовах обмеженого простору. Вони добре вбудовуються у вузькі ніші, у стінні шафи. Компактна форма надає переваги не лише при плануванні інтер'єра, вона означає також підвищення продуктивності на 30% порівняно з моделями традиційної конструкції, оскільки дзеркало змішування в таких водонагрівачах значно менше.
Електроводонагрівачі під торговельною маркою Atlantic на українському ринку представлені об'ємом від 10 до 300 л, є моделі у горизонтальному й вертикальному виконанні, а також моделі, призначені як для вертикального, так і для горизонтального монтажу.
Atlantic пропонує також ряд малолітражних моделей 10 і 15 л для монтажу над мийкою або під мийкою, які дуже зручні для забезпечення гарячою водою однієї водорозбірної точки: на кухні або у санвузлі.

(Стаття "М+Т", №4,2008,Сергій Тарасов - комерційний директор «Атлантик - Гейзер»)

 Все статьи по данной тематике
Статьи про оборудование: ATLANTIC
 · Комфорт в абсолюті (Стаття "М+Т", 4,2008)
 · "Самое человечное тепло" (статья об электрических конвекторах)
 · "Часто задаваемые ВОПРОСЫ по электрическому тепловому оборудованию" (сайт компании "Греса")
 · "Противопростудное для ванны…" (сайт "Идеи Вашего дома")
 · "Часто задаваемые ВОПРОСЫ по водонагревательному оборудованию" (компания "Греса")

 Каталог товаров
· КОТЛЫ ОТОПИТЕЛЬНЫЕ
· Нагревательный кабель-Тёплый пол
· Насосы, насосные станции
· Расширительные баки, баки-аккумуляторы
· Колонки водонагреватели
· Водонагреватели бойлеры
· Радиаторы
· Регуляторы, автоматика для отопления и водоснабжения
· Тепловентиляторы
· Тепловые завесы
· Фильтры очистки воды, системы обратного осмоса
· Сепараторы воздуха и шлама, гидрострелки
· Полотенцесушители
· Осушители воздуха
· Конвекторы
· Горелки газовые
· Инфракрасный обогрев
· Источники бесперебойного электропитания
· Преобразователи частоты
· Теплообменники
· Ветрогенераторы
· Модульные котельные газовые
· Снаято с производства

 Торговые марки
Все торговые марки

AIRELEC BASIC - электрические конвекторы
AMCOR - осушители воздуха
AQUAFILTER - фильтры
ATLANTIC - электрические конвекторы, водонагреватели
ATOLL - фильтры систем обратного осмоса
BAXI - котлы газовые
BONGIOANNI - газовые котлы
BUDERUS - газовые и твёрдотопливные котлы, водонагреватели
DAKON - твёрдотопливные пиролизные котлы
DANFOSS - трубопроводная (запорная) арматура, терморегуляторы, автоматика
DEVI - электрический теплый пол, защита от льда, полотенцесушители, тепловентиляторы...
DREIZLER - горелки газовые
E.C.A. - котлы газовые, конденсационные, твёрдотопливные
ECO - инфракрасные обогреватели
EKOTEZ - осушители воздуха
EMU-WILO - насосы погружные, промышленные насосы
EUROHEAT VOLCANO - тепловые вентиляторы и завесы
EUROTHERM-КОЛВИ - котлы твёрдотопливные стальные, аккумуляционные ёмкости
FLAMINGO - электрические конвекторы
FLAMINGO-AERO - ветрогенераторы
FLOWAIR - тепловые вентиляторы
FRICO - инфракрасные обогреватели, тепловые завесы, тепловентиляторы...
GRUNBECK - фильтры, системы обратного осмоса
HERMANN - газовые котлы
HOTWELL - газовые промышленные котлы
IMMERGAS - газовые котлы
JUNKERS - газовые котлы, колонки (водонагреватели)
KERMI - стальные радиаторы
KORAD - стальные радиаторы
KORADO - стальные радиаторы
KROMSCHRODER (ELFATHERM) - регуляторы, датчики для отопленияи водоснабжения
MOEL - инфракрасные обогреватели
NAVIEN - Газовые навесные котлы
PROTHERM - газовые и электрические котлы, бойлеры
PROTON - тепловентиляторы, системы воздушного отопления
REFLEX - расширительные баки
REGULUS - медно-алюминиевые радиаторы
ROBUR - газовые тепловые вентиляторы
SALMSON - насосы циркуляционные
SAUNIER DUVAL - газовые котлы
SEEPEX - шнековые насосы промышленные
SEITRON - термостаты электромеханические, хроностаты цифровые программируемые
SINPRO - блоки, источники бесперобойного питания
SPIROVENT - сепараторы воздуха и шлама, воздухоотводчики
STROPUVA - котлы твёрдотопливные
SWEP - теплообменники пластинчатые паяные
TATRAMAT - бойлеры (водонагреватели)
THERMAKS - теплообменники пластинчатые разборные
UFO NNR - инфракрасные обогреватели
VAILLANT - водонагреватели электрические проточные
VIADRUS - котлы промышленные газовые, твёрдотопливные, универсальные
VIESSMANN - газовые котлы...
VOLTER - стабилизаторы напряжения
WEISHAUPT - горелки газовые
WESTEN - котлы
WILO - насосы циркуляционные, глубинные, дренажные, насосные станции
АРГУС-СЕРВИС - блочные котельные ТМ (теплогенераторы модульные)
КОЛВИ - котлы газовые жаротрубные
КОНВЕКТОР - конвекторы в пол

 Мой заказ
Для того, чтобы оформить заказ, Вам необходимо сначала выбрать интересующие Вас товары, нажимая кнопку "Купить!". Затем Вы сможете распечатать эту выборку или сформировать заказ.

 Поиск по сайту
Искать:

 Контакты

ЧЕРКАССЫ:
(0472) 33-00-40

(0472) 33-00-50
(0472) 33-00-60 (факс)

(067) 472-03-77
(067) 474-02-06
(067) 470-31-48


Сервисная служба
(0472) 33-74-41
(0472) 50-16-91
(0472)
65-95-77 (ночью)


 Фото из галереи

Посмотреть все фото

 Статьи и обзоры
Особенности дисковых поворотных заслонок Danfoss «Баттерфляй» (Статья Данфосс INFO №4/2006)

"Новинки и наиболее популярные модели настенных котлов BAXI и WESTEN"

"Досконалість не тільки в помпах" ("М+Т" №04.2002)

"REGULUS®-system: генератор позитивної енергії" ("М+Т", №04.2005)

Требования к производителям терморегуляторов по предоставлению достоверных характеристик ("Данфосс INFO", №3 04.2007)

"Модульні котельні ефективно вирішать ваші питання теплопостачання" (компанія "Аргус-Сервіc")

"FRICO. Тепло- Комфорт- Энергосбережение" (журнал "М+Т", 24.05.02).

"Водяное перемирие в каменных джунглях" (© "Литвинчук Маркетинг")

"Наземні водяні конвектори" (Стаття компанії "Конвектор") (укр)

"Описание технологии отопления и кондиционирования геотермальными тепловыми насосами"


Все статьи и обзоры...


    ТеплоВики
энциклопедия
отопления

Черкассы - Ватутино - Городище - Драбов - Жашков - Звенигородка - Золотоноша - Каменка - Канев - Катеринополь - Корсунь-Шевченковский - Лысянка - Маньковка - Монастырище - Смела - Тальное - Умань - Христиновка - Чернобай - Чигирин - Шпола


Интернет-магазин | Скидка 3% | Статьи | Галерея | Модульные котельные | Документация | Как купить | Доставка | Новости | О нас
Авторское право ТеплоКом © 2007-2019. Все права защищены.
Разработка: Denis A. Cherkasov